Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přihlášen na Sony Eericsson Xperia X10 Mini Pro

Ahoj mám telefon Sony Eericsson Xperia X10 Mini Pro a jednou jsme s kamarádme zkoušel vyměnit si SIM KARTY a od té doby mám v pravěm rohu nahořetrojúhelník a v něm vykřičník a chce to po mě přihlášení. Ale já si nejsem vědom toho že bych se někam registroval. Teď z toho novho Google Play ani z Android Marketu nemůžu nic instalovat, protože to chce přihlášení. Nevíte někdo jak se toho zbavit? Dík
Zmena predmetu, pôvodne: Přihlášen (los)

Skus najprv ten telefon vypnut a po minute znova zapnut. Uisti sa ze mas svoju SIM kartu. Ked sa telefon zapina chce to po tebe PIN simkarty. Zadas svoj PIN samozrejme a OK.
A potom by mal od teba chciet heslo na google konto. Zadal si? Ak mas google konto (ak pouzivas android market tak google konto mat musis) tak k nemu mas aj heslo, heslo si si zvolil pri vytvarani google konta, tak spominaj :) Pripadne ak to heslo nepyta tak sa da na google konto prihlasit tusim kdesi v menu nastavenia - konta a synchronizacia

Já vůbec netuším že bych si nějaké google konto dělal. Dřív jsem normálně Android Market používal a vśe šlo OK. Teď ale po zapnutí telefonu mi naskočí tabulka kde je zadaná nějaká adresa a chce to zadat heslo, ale já heslo žádné nemám ani si nevspomínm že bych nějaké heslo někam zadával. Nešlo by třeba udělat jen néjak novej google konto. Dík

Ale já si nejsem vědom toho že bych se někam registroval. Teď z toho novho Google Play ani z Android Marketu nemůžu nic instalovat, protože to chce přihlášení.

Nechapu, stahovani z Google Play je vzdy podmineno vytvorenim uctu a prihlasenim, podle toho co pises uz byl ucet vytvoren, ani o tom nevis, odkad je telefon? hadam z druhe ruky, pokud ano, jsi zrejme prihlasen (teda byl jsi prihlasen) na ucet predchoziho majitele. Asi mu to doslo a zmenil si prihlasovaci udaje. Vytvor si vlastni ucet, pod kterym budes figurovat ty sam, zadny problem v tom nevidim.

Telefon je úplně nový. Já se ptám jak ten účet vymazat právě že já ho vymazat a udělat nový neumím :). Já jsem možná první dny něco dělal a jak to byl nový mobil moc jsem tomu nerozumněl a teď nevím jak ten účet vymazat. PLS HELP Díky Moc