Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční fotoaparát Nokia 3720- Chyba operace

Dobrý den,vlastním nokia 3720 a před nějakým časem jsem vypozoroval,že mi nefunguje foťák,když ho zapnu a chci fotit,tak zmáčknu spoušť a vyleze na mě "cedule", na které je napsáno chyba operace. Setkal jste se s tím někdo,nebo víte,čím to je??:-( Zkoušel jsem změnit i uložiště fotek,a stejně to nefungovalo. Popř. zda by se vyplatilo,když již není v záruce,jeho oprava?? Všem díky za rady a názory...:-):-)

Vada paměti,takže když to dobře chápu tak asi myslíš paměť telefonu?? To se mi ale nějak nezdá,protože ty fotky ukládám na paměťovku,a ta funguje.. samozřejmě,že jsem zkoušel ukládat i do telefonu,ale stejně nic.. Na ten firmware se necítím moc tomu nerozumím..:-(