Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SD Karta - počítač píše, že je plná u zaplněné z čtvrtiny

Dobrý den. Mám problém s SD kartou (2 GB).. V mobilu mi ukazuje že v ní mám místo (cca 1,5/2 GB) a když ju vložím do PC tak mi počítač říká že SD karta je plná.. Toto mi hlásí aj když mobil propojím s počítačem přes kabel.. U jiného PC mi to normalně najede a můžu tam přidávat a odebírat soubory.. ale u mého PC mi to hází že je SD karta plná.. což je blbost.. Jak tento problém vyřešit ??..
Předem děkuji..
Změna předmětu, původně: SD Karta (Kráťa)

ked to sofrmatujes v PC tak ti nemoze pisat ze je plna, ale napr. v pravy klik vlatsnosti bude pisat napr. ze kapacita X GB a volne: Y GB. Po sformatovani je X takmer totozne s Y.
Zacne to pisat ze je plna az po nejakej akcii a musis sem napisat po jakej akcii (a jak presne vypada ta hlaska "je plna", kto to pise a jak to pise. Windows nepise sam od seba nic).