Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poznám, zda mi někdo vzdáleně nesleduje plochu?

Zdar kamarádi, po delší době se zase hlásím s prosbou o pomoc.
Chtěla jsem nějakej program, kterej by mi zaznamenal video z plochy..Stáhla jsem si tento http://www.dwn.cz/debut?k=multimedia/video/nahrava ni-videa , nainstalovala, všechno šlo, ale protože zvuk mi se nahrával z mikrofonu a já chtěla, aby to byl jako ten normální zvuk, v nastavení jsem to nějak nastavila. Objevila se ale hláška blabla remoote? Dala jsem ok a restartoval se mi komp. Vyguglila jsem si pojem remoote, ani teď z toho nejsem moudrá, ale měla strach, aby mou plochu nikdo vzdáleně nesledoval. Tak jsem to zase odinstalovala, zase blikla hláška s tím remootem a zase se to restartovalo.
No, a teď bych se vás ráda optala, jestli náhodou někdo nešmíruje mou plochu, respektive, jestli to můžu někde zjistit?
Koukala jsem do Vlastností počítače a tam je:
• administrátor - pevný účet ke správě počítače a domény
• guest - pevný účet hosta k počítači a v doméně
•PC (to jsem já :D)

To je normální, ten admin a guest?

Děkuji za všechny rady....(jsem jen hloupá, neznalá osoba, která strká prsty kam nemá....)

1. hlasky musis citat (a sem pisat) presne, a nie domyslat si tam nejake vlastne pismena. Na to co je v dotaze sa neda nijak radit, len tak ze ziadne "remoote" tam urcite napisane nebolo.
2. Co sa tyka sledovania plochy tak za prve je to vidiet v ovl.panely system tam je na to zaskrtavatko (NE u home verzii windows tie to vobec nepodporuju), a za druhe server plochy by bol vidiet vo windows firewalle vo vynimkach. Nastavenia windows firewall su v ovl.panely-windows firewall, a nie ziaden avast.
P.S. ale bodom 2. sa vobec nemusis zaoberat ptz viz bod 1. (ziadne "remoote" tam urcite napisane nebolo)

Tak narychlo jsem ten program zkusil a jediná hláška, která tam byla se objevila při zaškrtnutí položky speakers (chtělo to nainstalovat ovladače a potřebovalo to restartovat pc)