Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mate FSC P19-2?

Vzhledem k tomu, ze Fuente ma problemy s LCD, ktery ja osobne povazuju za solidni, a vzhledem k tomu, ze se objevily urcity neshody ohledne seriovych cisel(?), venujte prosim pozornost teto ankete, pokud mate FSC P19-2.
Dik!

A co dneska není Čína?
Kdykoliv si něco "lepšího" koupím přes internet od věhlasných firem
ať už z Evropy nebo USA, vždycky po rozbalení koukám na Made in China.
Naštěstí ty věci opravdu pracují tak, jak uvádí jejich "oficiální výrobce".
Firmy z dobrým jménem zřejmě dodržují přísnou kontrolu svých výrobků, ať už
jsou vyrobeny kdekoliv.

Muj je taky Cina - takze bych to tipoval na jinou davku TFT.
O zachovani urovne se neda mluvit - my presunuli vetsinu vyvoje do Ciny a zakaznici pyskujou nad mizernou kvalitou kodu, neexistujicim testovani a tak. Ono sice deset cinanu stoji tolik co jeden evropan (na platy, Fuente, na platy :-D), ale je s nima tezka domluva a navic maji ve zvyku vsechno delat "aby to nejak fungovalo".