Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nutné neustálé restartování wifi routeru

Nainstaloval jsem si wifi, vše fungovalo v pohodě, ale po cca. hodině se už mobil ani notebook nedokázaly k (stále zapnutému a vyhledatelnému) wifi připojit, přičemž pevné připojení (přes kabel) fungovalo v PC naprosto v pohodě. Pak musím restartovat wifi router a zase mi to funguje cca. hodinku, kdy je pro funkcní wifi nutno znovu zrestartovat.

Co s tím může být?

Mne sto tiez takto blblo s UPC, nakoniec mi znamy, ktory robil u PC vravel, nech nemam router blizko UPC modemu, lebo to zvykne zarusit wifi pasmo ...

Presunul som to na opacnu stranu izby (koli lepsiemu dosahu do celeho bytu) a takmer rok uplne v pohode, ziadne vypadky :-)