Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet od o2 seká se

Omlouvám se za špatně napsané dotazy setobox je klasicky stříbrný a jsou 2 setoboxy nemůže to být že mám program na čištění pc advanced systemcare modem Comtrend VR-3026e a prosím nemusím už psat že mám na wifi notebook a xbox 360 a dále co jsem psal v předchozích dotazích napíšu jen co je v tom nastavené LAN Bundling Configuration IPTV Multi Lan1 Lan4 Lan2 Lan3 prosím o pomoct je si něco bude potřeba řeknu vám a ještě nemůže to být přetížené nebo že mám málo místa na disku c 6 gb v j 112 gb děkuji

Kristova noho! Při vší úctě, nečekal bych že to bude mít vyvrcholení do třetice. :-/

Napadají mne otázky:
1. Na jakém materiálu jedeš?
2. Diagnóza?

Zkus požádat bližního svého, ať napíše dotaz za tebe, protože tvé tři pokusy neměly hlavu ani patu! :i: