Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spojit 2 oddíly na rozděleném disku?

Dobrý den,
Potřebuji poradit jak spojit 2oddíly na disku,disk (C:) a disk (D:)
Na disku (C:) mám operační systém,a na (D:) jen programy a hry,klidně ztratím vše z (D:) ale potřeboval bych to spojit,abych nemusel stahovat nějaké programy,zálohovat nebo tak...Chtěl bych jenom disk (C:) ale větší,když bude potřebný program,můžu stáhnout ale radši bych nějakou jednodušší cestou.
A samozřejmě chci abych počítač po spojení rozjel :D
Předem díky za odpovědi(prosim nepiště že je lepší mít to tak jak to mám,vím to ale potřebuji to spojit).:-)

Operační systém Microsoft Windows XP Home Edition

Oddíly
C: (NTFS) 29996 MB (255 MB volných)
D: (NTFS) 46312 MB (0 MB volných)
Kap.celkem 76308 MB (255 MB volných)

protože nepíšeš co máš za systém, půjde asi o něco pro totální bfu, nejspíš win7. tam není co měnit, 30gb je na hranici funkčnosti, nechal bych to být.

furt toužíš po funkci "spojit disky" - to je největší blbost hned po vynálezu emy co má mísu.

(255 MB volných)

ehm, to je prakticky krach systému, a ne výsledek inteligentní instalace.
- nejspíš můžeš zrušit funkci "body obnovení" - nejsou ti k ničemu když se nemají kam obnovit.
- zakaž hibernaci: u stolního pc se bez ní obejdeš, a máš pár gb k dobru.
- omez velikost swapu na hodnotu, kterou je systém schopný rozumně rychle prohledat a využít. v podstatě nemá smysl hodnota přes 64mb, já si říkám co kdyby to někdy něčemu pomohlo a nastavuju pevných 512mb.