Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno po převržení pc na bok,nenaběhne windows

Zdravim,predem se omlouvam za psani,pisi z mobilu.
Takze k problemu,dnes jsem cistil vnitrek bedny od prachu a omylem jsem ji prevrhnul na bok.po zmacnuti cudliku zapnuti se objevila cerna obrazovka s anglickym psanim neco v smyslu ze hw byl zmenen.dal jsem start windows normally.zacal nabihat windows (xp media center) a jakmile dobehala carka pod logem windows tak t zmizlo a px zacal nabihat znovu.tak jsem bednu otevrel protoze prvni co me napadlo ze j v haji hdd,moc o pc nevim jen to ze se s hdd nesmi bouchnout.vyndal jsem hdd,zase zandal a opakoval se zase krok s cernou obrazovkou,tk jwem vypl pc a znovu zapl.tentokrat nenabehlo vubec nic jen byla cerna obr. A vlevo nahore blikal kurzor na psani,psat nic neslo.tak jsem znovu vyndal hdd a znovu se tyto kroky opakovaly.pc je stary asi 7 let a na novy bohuzel neni.tak prosim poradte jestli se s tim da neo udelat a pokid mozno trochu po lopate :-),dekuji za vsechny odpovedi

No zkousel sem vyndat ten hdd opatrne sem trochu zatrepal esi v nem nechrasti a nic,jeste jsem vyndal ramm ocistil a vratil,jedine c se mi nechtelo vyndavat je chladic na procaku,mel jsem ho venku 2x a vzdy mi sel velice patn vratit,ale asi jdu na to vlitnout vyndam vsechno na zakladovce a pk se ozvu.

tak už asi 15 minut slavim úspěch a už píšu z pc,za těch 7 let co ho mám už jsem měl podobných problémů mejmíň 5 a nakonec jsem je vyřešil,je to stará herka,ale pořád drží a šlape v pohodě,i když už asi z posledního :),děkuji za pomoc.