Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukové zařízení neexistuje

Ahoj lidi mam problem se zvukem. Zvuk mi vubec nejede.V ovladacich panelech mi to ukazuje že zvukove zarizeni neexistuje. Mozna uz tady tato otazka byla polozena ale nenasel jsem na ni odpoved.
Dneska jsem dostal pocitac od programatora po uplny re-instalaci. Dal jsem mu PC s tim, že chci uplně všechno odstranit a přeinstalovat windows a že chci zpatky uplne "panenský" pocitac ...už predtím než jsem mu PC dal mi zvuk nejel...ostatne to byl taky hlavni duvod proc sem mu to dal, protože jsem si myslel že bude problem v tom že mam v pc nejakej vir a že uplnym preinstalovanim se to spravi..samozřejme mi to pomohlo ta re-instalace...PC se zrychlil neskutecnym zpusobem ale zvuk porad nejede...Už sem zkoušel poradce pri potizich ale ten vi uplny h*vno..

CPU: 2.1 ghz
windows XP
Zvukova karta : nevím
Graficka karta: u tohoto problemu asi nebude potreba vedet co je zac ma graf karta

Myslel jsem si že to bude problem zpusobeny ovladacem zvuku..stahnul jsem si realtek high definiton audio ovladac..ale po nainstalovani vubec nejde spustit... nereaguje na poklepani na ikonku..vubec nic...

Achjooo moc rád bych řekl, že to už funguje ale porad to ukazuje ze zvukove zarizeni neexistuje :(
Nemuze to byt tim ze jsem nainstaloval prvne Realtek Function driver for Realtek , poté NVIDIA MCP68 Chipset Driver, a potom jsem si vsimnul vaseho prispevku co mam presne nainstalovat a v jakem poradi tak sem ten realtek nainstaloval znova.
Nebo muzou byt jeste nejake jine priciny prosim? :(

Odinstaluj v ovládacích panelech v Přidat ubrat programy Realtek ovladač, pokud je tam a pro jistotu ve Správci zařízení pak pravým tlačítkem myši na zvukovku a ODEBRAT. Nejlépe v nouzovém režimu- to jsou vidět i dříve instalované věci... Po restartu bych znovu nainstaloval 1. chipset a pak 2. Realtek Azalia...

Anebo nemuže to mit souvislost s tim, že když jsem instaloval ten Nvidia chipset, tak behem instalace se me to zeptalo jestli mam odstranit predchozi ovladace, dal jsem ano a potom se to restartovalo a po restartu mi vyskocilo okynko ze byl nalezen novy hardware (byl to nejakej ethernet nebo tak nejak nemuzu si ted vzpomenout) tak jsem dal nainstalovat ale instalace toho hardwaru se mi nezdarila tak sem na to kaslal a dal sem instaloval ten chipset...