Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cyanogenmod 9 HTC Wildfire

Zdravím všechny. Jelikož nemohu najít žádné pořádné fórum, obracím se proto na pc.poradnu.net. Toto téma je sice trochu mimo celkovou myšlenku diskuze, ale potřebuji s tím poradit. Nedávno vyšla neoficiální verze Cyanogenmod 9 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1 473344. Jenže se v ní objevilo mnoho chyb jako např. nefunkční fotoaparát, webový prohlížeč a v neposlední řadě také radio nebo GPS připojení. Hledal jsem všude na internetu, ale nemohu nikde najít, jak fotoaparát apod. důležité aplikace spustit. Pokud by někdo měl nějaký nápad, popř. řešení, prosím o pomoc. Děkuji, přeji pěkný sobotní večer.

:-) Ahoj,
Nejsem profík, ani expert, dokonce mne neofiko RAMky nezajímají, ale zabloudil jsem omylem z NOKIE N8 tady na foru:
Oba předchozí páni mají pravdu, neofiko RAM je vždy za něco, co stratíš.

Pokud chceš něco, co jakž-takž šlape, tak zkus UBUNTU 11.xxx.xxx

Celej postup pro Android v ČEŠTINĚ je na www.androidforum.cz příslušné vlákno vyhledáš na úvodní stránce. Mám TOSHIBU AC 100 10W s OS Android 2.2.5 a tak vím, o čem to tam je.....

Ale pokud jsi běžný uživatel, tak jdi od toho - stratíš záruku výrobce a můžeš zhuntovat HTC.
Miabonus, Nitra