Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava základní desky

Mám desku která začala blbnou a zjistil jsem že jsou nafouknutý kondenzátory. Jaká je
pravděpodobnost že deska bude funkční když kondenzátory vyměním?
Má to cenu se do toho pouštět?

Vyměnil jsem tři kondíky 3300uF a jeden menší, tuším že 1000uF a deska běží. zatím:-):-)
Vypadá to že se to podařilo. Normálně jsem nainstaloval Windows, ovladače atd.
a vše běží bez potíží.
Oprava stála 50Kč a asi 30 minut práce.
Díky za podporu