Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dolezite - Predaj domeny poradna.net!

Vzhladom na to, ze nas po 6 rokoch posobenia na poradni tato cinnost vystavila financne a psychicky natolko, ze nie sme v stave pokracovat dalej, rozhodli sme sa pre odpredaj celej poradne.
Nakolko zaujemcov je niekolko nie je este jasne kto bude novym majitelom poradne (rokovania uz prebiehaju) a ake zmeny potom nastanu, ale naozaj sme uz nevladali pokracovat dalej.
Dakujeme za pochopenie.

Za tim poradne Ivan Gersi.

Před dávnými věky jsem soudružce učitelce oznámil,že nám tady vzadu ve třídě kape topení.Hned poslala šprta Dvořáčka pro školníka.Pak se šli spolu teprve k radiátoru podívat.Já řekl apríl,dostal poznámku a doma na tlamu.Takže mě nikdo na apríla nenachytá :-p