Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Task host Windows

Zdravím potřeboval bych prosím pomoci.
Když chci "vypnout" notebook tak mě to začne psat:

(Čekání na) Task Host windows
Hostitel úloh spouští úlohy prováděné při vypínání systému
a zastavuje spuštěné úlohy.

Chcete-li ukončit program,který brání Windows ve vypnutí,
klikněte na tlačítko Storno a potom program ukončete.

Když dám strono,stejně mě to nevrátí na plochu. A dyž dám vynutit vyhlášení tak se to zacne jako vypínat,ale bude se to třeba to "vypínání" točit pořád dokola.

Prosím o radu. Předem děkuji

Děkuji za rady, ale mohl byste to PROSIM pospat detailněji co přesně mam udělat PROSIM? S počítačmi to moc neumím
Mscofing.exe jsem našel,ale nevím co přesně tam mám dat :.(
prohlížeč události - taky jsem našel , ale je tam toho mraky. Jak přesně mam zjistit co se děje přivypínání ?

Jinač už jsem zkoušel poradce při potížích - tam nic nenašlo
Obnovění - to ani nešlo

V první záložce bych zkusil vše pozvypínat až na antivir. a ve službách pozvypínej to co není od ms např.: steam, skype upadater,EPSON V3,EPSON V5. Jelikož jsi to neseřadil podle cesty "executable", jak jsem ti říkal tak, ani já ti víc neporadím. Pak restartuj pc. A po startu ho zkus zase zrestartovat, pak poznáš, jestli to zabralo nebo, ne. Pokud ne, můžeš to vzít zpět.

Takže pouze v záložce po Spuštění - jsem povípinal vše , restartoval počítač a nic . Udělal jsem to po druhý a už jse to restartovalo , aji jsem vyzkoušel počítač vypnout a šlo to . Potom jsem zase všechno zapl a opět jsem vyzkoušel a zase to šlo ( je tohle normální )?

Ale zjistil jsem že mam problém když dám START - Hry tak ty se nechcou načíst ( prý program neodpovída ) ..... A pak jse mi jakoby znovu načte celá obrazovka nevěděl byste co s tím ?

A ještě při vypínaní teďkom někdy jse mi napíše: Příprava na klonfiguraci systému Windwos , nevypínejte počítač . Jenže čekám třeba 20minut a pořád jse nic neděje. Takhle normalně to nikdy netrvá ne? Tak to zase musím vypnout ručně.

Nechci zbytečně panikařit, ale podle mě máš nabořený systém do takového stavu, že by možná bylo lepší W7 přeinstalovat. Po instalaci a aktualizaci z winupdate nainstaluj všechny ovladače (motherbord, grafika, zvukovka…) a celý systém zazálohuj (pomocí Norton Ghost, Acronis TrueImage či podobné utility).

Hlavně neinstaluj blbosti typu "Zrychlení počítače", které tam máš teď.

V "Po spuštění" máš PCSpeedUp- Zrychlenipocitace...to odinstalovat!
WinAmp Agent taky běží zbytečně, nějaký Rockstar games taky nemusí běžet furt...

Existuje i HotFix: 975777 , ale ne každému pomohl...

Jazyková poznámka: píše se "to si zase nemyslím" - si jako sobě, ne jsobě ..totéž tvoje jse je blbost, píše se se

Po spuštění - PCSpeedUP - Zrychlenipocitace. Nechapu co tam děla :) ve složce v program files vubec neni a v ovladacích panelech taky ne (už jsem mazal asi před rokem ) . Tak jsem ho tedy ze "Starter" vymazal . Winamp to stejný no . Tak nechápu co tam dělají . Děkuji za Jazykovou poznámku :) . Zkusím ještě tedy ten HotFix

O svůj počítač hodně dbám a davam si na něho velký pozor.

PCSpeedUP - Zrychlenipocitace. Nechapu co tam děla.
Winamp to stejný no
Tak nechápu co tam dělají

]:)

Má obava o nabořenosti tvého systému se nikterak nezmenšila, ba spíše je tomu naopak. Ale rozhodnutí je pochopitelně jen na tobě.

To je tak, když se nestaráš o detailní volby instalace a necháš vše na defaultním nastavení. Pak se najednou nestačíš divit, kolik nechtěných věcí se Ti spouští.
WinAmp Agent je standardně nastaven, aby se spouštěl po startu WinAmpu. Takže to, že ho smázneš ze seznamu je sice hezké, ale při dalším startu WinAmpu se Ti tam zase nasáčkuje. Je třeba projít nastavení WinAmpu a umravnit jej. Podobně musíš po instalaci většiny programů prolézt jejich možnosti a umravňovat a umravňovat. :-) Pak se teprve dá říci, že se o PC dobře staráš.
A mimochodem - programy se nemažou, ale odinstalovávají. Je navíc dobré se po odinstalaci přesvědčit, že se opravdu vše korektně odstranilo a nezůstaly tam nějaké zbytky.

Aha tak od těď jsi to už tedy budu více hlídat. Vím že se programy odinstalovávají , ale když jsem dal : Ovládací panely - odinstalovat program , tak už tam nic takového nebylo. A v program files byli jenom prázdný složky . Tak jsem ve "starter" ukončil a potom smazal z něho .

Tedkom už problém s Task Host Windows nemám při vypínání. Ale dělá mě to že se mě napíše ať nevypínam počítač že instaluje konfigurace systému. Čekal jsem hoďku , ale pak se tam objevilo vypínání a to se nevyplo. A když to pak vypnu ručně a tak 4minutky počkám a dám vypnout , nebo restartovat tak se to udělá v pořádku . Ale jakmile už je to delší doba tak 10minut tak už to dělá problém s tou konfigurací . Vážně si myslíte že už není jiná možnost než přeinstalovat W7 ? Četl jsem že to je poslední možná volba :.( . Není ještě něco :.( ?

Ty si nedas pokoj, píše se už to mám spravené (ve smyslu odstranění závad či nesrovnalostí, opravení něčeho) Slovo ZPRAVIT je archaické slovo ve významu informovat někoho zprávou. Např.: Kněžna Libuše zpravila Horymíra o problému s vypínáním počítače.