Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1. dotaz pro "zkušené", další 2 ale taky

Ahoj všem,

nebudu to oddalovat, prostě narovinu:

1) prozradíte chlapi, přes jaký OS (dočasný SW atd.) chodit bezpečněji na "porno"? ... který web je z těch méně problémových a co před tím pro jistotu zapnout nebo vypnout v PC... ?

2) Antivir: píšete tady hodně, že se dá žít i bez něj, např. nepracovat jako admin (chápu to správně)? A pokud už nějaký, dá se na SuperAntiSpyWare spolehnout více než na NOD atd.?

Jinak souhlas, "neklikat" na vše, co mi přijde pod ruku, s tím maximální souhlas.

3) Google Chrome nebo Firefox? Neumím se rozhodnout.

Moc díky

Kari

loading...

To, že jsou stránky s pornem zavirovaný, je mýtus. Je to přesně naopak, jsou křišťálově čistý, že už čistější bejt nemůžou. Jak by asi fungovaly, jak by vydělávaly, kdyby tam nikdo nechodil?!
Na net chodím (15 let) přihlášený jako admin, nenávidím uživatelský účty a účty vůbec...
Ostatní už máš vysvětlené výše nebo ňýže, jestli ještě někdo přispěje.
Používám Operu ale dost soudruhů doporučuje Google Chromajzla. :-)
PS. Jinak běží Kerio 2.14, SAS a Avira.

Viditelnes nepochopil o cem pisu. Pisu o tom, zes ji dal odkaz na neco jiny a nekam jinam a to, ze mas neco z praveku v PC s tim vubec nesouvisi. Odevzdej si co chces kam chces, ale pokud chces nekomu neco radit, navic nekomu, kdo nevi, ktera bije, tak aspon rad presne anebo bud zticha.

Tady se podivej, cos ji radil http://www.sunbeltsoftware.com/Home-Home-Office/Su nbelt-Personal-Firewall/ dokonce uz i Sunbelt Kerio prestal vyrabet.

Nic takovýho jsem neradil a ty se přestaň cpát koblihama, páč to je děsně zastaralej způsob výživy a začni s kapačkama.
Já jsem jí dal odkaz na Kerio.cz ale to neznamená, že to budu taky číst, já to nepotřebuju.
PS. Tebe už vyhodili z parlamentu nebo se tam chystáš, tady je tě škoda. :-p

Kapacky si dej ty a hodi si do nich neco, co te zbavi fantasmagorie. Tys nedal odkaz na www.kerio.cz Co je potom tohle?

lesov. [62.168.32.xxx], 02.04.2012 16:32
Určitě ano, Kerio se stále vyvíjí...
www.kerio.cz

No a tohle opravdu dosvedcuje, ze ti koluje v krvi asi nejaky fet nebo jiny redic rozumu.

Já jsem jí dal odkaz na Kerio.cz ale to neznamená, že to budu taky číst, já to nepotřebuju.

Ty das nekomu radu ani nevis kam, ani nevis na co, a ani te nezajima, ze je tvoje rada na hovno, k cemu pak radis? Tot otazka, co? Podotykam, ze dal na tebe nereaguju, je to ztrata casu.
Porad ti nejak unika, zes poradil odkaz na produkt, ktery uz ta firma davno nedela a nedela ho uz ani dalsi firma, ktera ho kdysi odkoupila. navic jsi lhal, kdyz jsi ji tvrdil, ze se kerio porad vyviji.
Takze tvoje rada byla a je, porad k hovnu. Je celkem zbytecny nekomu davat odkaz na stranky, na kterych ani nevis co je a navic mu doporucovat produkt, ktery se uz nevyrabi.... Nejen s ohledem na brzy prichozi w8.