Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omylem jsem odstranil hardware a teď mi nefunguje zvuk.

Dobrý den,
potřeboval bych poradit se zvukem. Omylem jsem odstranil hardware a teď mi nefunguje zvuk. Zkoušel jsem stahovat z oficiálních stránek zvukový software ale při instalaci mi to vždy napíše, že v tomto instalačním balíku nejsou všechny potřebné věci. Základní desku mám AsRock n68-s, zvukovou kartu nemám.
Změna předmětu, původně: Zvuk (shark.jd)

Ked to neco pise tak sem musis pisat CO PRESNE si spustil a odkial presne si to stiahol, a CO PRESNE to pise.
V instalacnim baliku totiz ziadne subory nechybi, a urcite to nevypise hlasku "v instalacnom baliku chybi nejake soubory"
P.S. a nutne pisat aj jaky mas presne windows.