Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7 - instalace

Zdravím,

dneska jsem se pokoušel nainstalovat Win 7 (64bit). Po 5ti hodinách extrahování jsem vypěnil a vypnul instalaci.
Můžete mi říct, co může tak dlouho trvat na extrakci několika giga souborů? Jak už jsem říkal, po 5ti hodinách jsem vypěnil na 41% extrakce.

Postupoval jsem takto:
1. Naformátoval jsem disk
2. Vložil CD do externí mechaniky (moje DVD romka je stará škola tažená přes IDE - základka nepodporuje, nikoliv přes SATA)
3. Nabootoval
4. Spustil čistou instalaci
5. Čekal
6. Čekal
7. Čekal
8. Čekal a.. nic

PC sestava:
MB Gigabyte GA-P67-DS3-B3
Procesor Intel i3 3.3GHz
ATI Radeon 4670 512MB
2x 4GB Kingston 1600MHz RAM
2x 250GB Seagate

Děkuji všem za nápad!

Nic nevytuhne.. pořád se to extrahuje. Ale místo obvyklích 20-30 minut se to extrahovalo 6 hodin do 41%! V tomhle je problém..

Měnil jsem základku + procesor + RAM. Dřív jsem jel na XP.

//Dneska jsem se pokoušel překopírovat soubory z DVD na flashku a nainstalovat z ní, ale píše to, že BOOTMGR chybí - přitom je na rootu flashky!!

Moc rád bych si na o udělal čas:
Vypnout druhej PC, připojit HDD, připojit exterák, nechat kopírovat, naformátovat.. dvě hodiny v prdeli. A stejně se zase něco vysere.. a já budu zase sledovat procento po procentu 20 hodin, než se rozbalí pár souborů. Na tohle už nemám. 3-[

Ono si člověk marně myslí, že si koupí DVD s Winem a v KLIDU si ho doma nainstaluje..

Potom totiž zjistí, že nejede externí mechanika, pak musí vytvářet bootovací flashky (další hodina v prdeli) a stejně to nejede.

To je až k pláči, jak je to v pič*!

Prosím Vás (niC Ve zlém).. četl jste můj 1. příspěVek?? Tam je Vše VysVětleno.

Takže to zopakuji.. DVD mechaniku mám taženou přes IDE, který moje ZD nepodporuje. Zkoušel jsem tedy připojit externí mechaniku - výsledek = 41% extrahování za 6 hodin.

Dnes jsem vyzkoušel i instalovat z flashky, výsledek stejný jako u externí DVD.

akým spôsobom je pripojená dvd mechanika cez IDE ? je to kontrolér integrovaný na doske ? je to osobitný IDE radič vo forme pci/pci express karty ? ...pozor na jednu vec,niektoré dosky,pokial sú obsadené hlavné SATA porty na doske..t.j. port 1 a 2 ignorujú prítomnosť IDE zariadenia pri štarte,takže skús naštartovať zostavu pre inštaláciu tak,že odpoj jeden z tých SATA diskov a pripoj ho až neskôr po skončení inštalácie,alebo nezabudni z nich vytvoriť ešte pred inštaláciou RAID v biose dosky,v tom prípade musíš ovšem pri spustení inštalácire zmačknúť F6 a dodať intel RAID ovládače,bez nich nebude inštalácia pokračovať......