Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokování www stránky ve Windows

Zdravím,

mám prosbu, dá se nějakým způsobem bez použití jakéhokoliv softwaru znepřístupnit například pomocí registrů jedna konkrétní internetová stránka? Četl jsem tu na fóru úpravu nějaké souboru v system32 ale to fungovalo jen když jsem zadal například www.seznam.cz, při zadání seznam.cz se stránka normálně zobrazila. Potřeboval bych poradit, jak tohle vyřešit, pokud to jde, díky moc.

Ale tohle já vím, myslel jsem že mám kliknout na něco v systému, tady jsem si to našel, ale jak říkám, tak mi to nefunguje pokud tam zadám jen seznam.cz, tak se to zobrazí, proto se tu ptám na nějaký jiný návrh, pokud tedy existuje?

Kdyby mi to fungovalo tak to asi nepíšu panebože ! Z toho textu je jasný, že jsem to zkoušel a blokuje mi to pouze www.seznam.cz a ne jen seznam.cz i kdyz to tam je napsané? Jak jinak to tady asi mam popsat, výše jsem psal, že jsem si ty příspěvky četl tak je asi logické, že mi to nejde a potřebuju poradit, proto sem píšu - mám problém a potřebuji poradit. V tom řádku to napsaný je ale stejně se mi to zobrazuje? Stačí to takhle?