Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem štěnice

ahoj, doufám, že mi někdo bude schopen poradit. mám podezření, že mi přítel hodil do pc "štěnici". nevím přesně, jak to má fungovat, ale ještě před nedávnem věděl každé slovo, které odešlo z mého pc ať na facebooku, e-mailu, icq nebo sms z netu. ráda bych věděla, jak to najít a tu sviňárnu zlikvidovat. fakt se v takových věcech moc neorientuju, tak jestli je to důležité vědět, tak mám windows vista. nevím ani do které kategorie to mám zařadit, tak se omlouvám jestli je to špatně :) moc prosím o radu!!! díky

No většina dala rady, osobně nechapu jak může partner špiclovat, ale každy je nějaký, pokud máš takého idiota pošliho někam. A k dotazu: do googla stačí zadat antikeyloger, vYplvne první :"anti-keylogger" jinak sjeď pc nějakým antispywarem a jak psali výše. Já sem testoval keylogera u sebe je tam nějaka klavesová skratka umě to bylo shift+alt+ctrl+něco nepamatuju si to.