Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co potrebuji k pripojeni k netu

AHoj, dneska nam do baraku pripojili net a tv..ve zdi mame krabicku do ktere se da zapojit kabelovka, dig. tv a net. jaký drát potřebuju na připojení k tomu netu? popr: nějaká odkaz z alfy ..děkuji

Jo. Za predpokladu ze tvoj poskytovatel automaticky prideluje IP adresu a ze to tak mas nastavene v PC (ked do toho vo Windows doteratz este nikto nesrouboval tak prednastavene vo Win je zistovat IP automaticky).
Keby poskytovatel neprideloval IP automaticky, tak ti museli nechat nejaky papier s napisanou IP adresou.