Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik je teda RAM?

V PC jsou 4 sloty pro paměti (2 žluté a dva červené). V těch žlutých je v obou slotech vložená paměť a na každé z nich je nálepka 2GB. Systém ale ukazuje jen 2GB, že má PC. Nechápu

Ještě poslední dotaz. Když je na těch pamtětích nalepeno:

Kingston KVR
KVR667D2N5K2/2G
KIT OF 2 1.8V
BSMQ16a0728

Znamená to tedy, že obě paměti mají dohromady 2GB a pokud budu chtít rozšířit o další 2 GB, tak si mám koupit jaký paměti? Jaký značení?