Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s kodem PHP

Zdravím,

mohl by mi někdo poradit kde je problém?

chyba-

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near

Kod-

	$import2="DELETE FROM $stats WHERE (confid=$confid AND teamid=$teamid AND Name='$upraveny_text' AND Team='$data[1]' AND
		Pos='$data[2]' AND P='$data[4]'+'$data[5]' AND G='$data[4]' AND A='$data[5]' AND GP=1 AND Time='$time' AND PIMS='$data[6]' AND
		plusminus='$data[7]' AND PPG='$data[8]' AND SHG='$data[9]' AND Shoot='$data[10]' AND Hits='$data[11]',ID='0')";
		mysql_query($import2) or die(mysql_error());
loading...

Abych přesně vysvětlil oč jde.

Jde o upload statistik ve formátu CSV.

Upload funguje na jedničku, není s ním žádný problém.

Toto co je výše je kod pro smazání statistiky pomocí také CSV souboru.

Tzn. že se může někdy stát že se zapíše jedna a tá sama statistika 2x tudíž chci tu dotyčnou co je tam podruhý smazat stejnýmy daty.Doufám že jsem to vysvětlil.
Problém bude asi v tom $teamid. Protože to soubor CSV neobsahuje a tvoří se automaticky při zapsání.
Nevím jak při tom mazání ten $teamid ignorovat.

vyřešeno následovně:

$import="DELETE FROM $stats WHERE (confid=$confid /*AND teamid=$teamid*/ AND Name='$upraveny_text' AND Team='$data[1]' AND
		Pos='$data[2]' AND P='$data[4]'+'$data[5]' AND G='$data[4]' AND A='$data[5]' AND GP=1 AND Time='$time' AND PIMS='$data[6]' AND
		plusminus='$data[7]' AND PPG='$data[8]' AND SHG='$data[9]' AND Shoot='$data[10]' AND Hits='$data[11]' AND ID='0')";
		mysql_query($import) or die(mysql_error());
		echo "Výsledek úspěšně smazán<br>\n";

Ikdyž to ještě nemaká tak jak bych chtěl ale už to maže. Mělo by to spíše odečítat. Ale to se snad vyřeší