Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Java 6 neexistující soubor

Dobrý den.
Skousel jsem s javou všelijaké hlouposti a nesla mi vymazat. Z rad na googlu jsem si stáhl program jv16 powertools 2011 a vymazal z registrů a složek javu. Ale ta mi pořád nejde přeinstalovat. Když se podívám přes jv16 na software, najdu soubor Java(TM) 6 Update 31 Autor: Oracle. Kliknu na to. Data registru (nic), soubory(nic), upřesnit nastavení :9024-java-jpg

Je to asi neexistující soubor. Ale když dám odstranit, tak to napíše odstraněno 0bytu. A zase je to tam. A když dám ten odinstalační program: MsiExec.exe /X{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83216031FF} Tak to napíše tato akce je platná pouze u produktů, které jsou momentálně nainstalovány. To samé to napíše při přeinstalaci.
Prosím, nevíte někdo jak ho smazat. Moc děkuji za odpovědi.

MsiExec.exe /X{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83216031FF}

už jsi javu odinstaloval nebo spíš zničil, tak ti logicky její odinstalátor dál fungovat nebude.

vadí ti že je v seznamu instalovaných aplikací? smaž větev z uninstal-seznamu v registrech:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Uninstall]
{4A03706F-666A-4037-7777-5F2748764D10} ... Java Auto Updater
{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83216031FF} ... Java(TM) 6 Update 31

máš na disku zbylé adresáře s javou? tak je smaž:
C:\Program Files\Java
C:\Program Files\Common Files\Java\Java Update

poslední instalátor "jre-6u31-windows-i586-s.exe" stáhni znovu a spusť (po instalaci se soubor vždy smaže).
při instalaci zruš zatržení spyware "ask toolbar".

toto vobec neni o nejakej reinstalacii, ten instalator skratka este dakde daky zvysok ten javy vidi, takze si neodstranil vsetko. tipujem daky schovany pozostatok instalatora v adresari windows, program files, alebo dacom podobnom, kedze instalatory sa radi rozhodia po systemovych zlozkach. musis to najst a vymazat.