Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s programama

Mám problém s programama. Jeden kluk mě poslal na skype obrázek a po otevření mě to vyžádalo ať si zvolím v čem to chci otevřit. Tak jsem zvolil Movie Maker. Poté se mě všechny programy začaly otevírat v tomto programu. Zkusil jsem změnit otevření toho obrázku v malování ale poté se všechny programy otevíraly v malování. Prosím pomůžete mě? Zkoušel jsem restart apod..
Přiložil bych screen ale nejde mě nic otevřit. Všechno je Soubor LNK (.lnk). :(

Jak jsi to prováděl? Byl jsi přihlášen jako administrator? http://www.winhelponline.com/blog/file-asso-fixes- for-windows-7/

Instructions

To fix the association for a particular file type:

1. Download the corresponding fix from the above table. (Use Right-click – Save as option in your browser to download the fixes.)

2. Unzip the file and extract the .REG file to Desktop.

3. Right-click the REG file and choose Merge. Alternately, you can open the Registry Editor and then using the Import option from the File menu, to merge the REG file contents.

Note that you need to be an administrator to apply these fixes.

ČESKY: Abyste opravili asociaci jednotlivého typu souboru:
1. Stáhněte odpovídající opravu z tabulky nahoře ( použijte pravé tlačítko myši- Uložit jako ve vašem prohlížeči, abyste uložili opravu)
2. Rozbalte soubor .REG na Plochu
3. Pravým tl. klikněte na soubor a vyberte Sloučit. Nebo můžete oteřít regedit a použít Import z Menu, abyste sloučili obsah REG souboru