Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc se sestavením nového PC do 25000,- Kč

Zdravím všechny odborníky přes PC.
Prvně bych se chtěla zeptat,zda není někdo od Vyškova,Slavkova u Brna a poblíž....A pak bych chtěla poprosit někoho,kdo by mi pomohl sestavit komplet celý PC.
Jediné,co mám je myš a klávesnice.Pardon tiskárna :-)
Takže: Cache vybrat,aby sedělo na komponenty.
Ramka 8GB,HDD 1,5-2 TB,minimálně 4-jádro,64 bit,není podmínkou,DVD mechanika samozřejmě s vypalovačkou,....atd...prostě výkonný stolní PC na multimédia na úpravu fotek,střižnu videí,hudby atd.
Cena tak do 20 - 25.000,-
Děkuji moc za pomoc a rady.

Změna předmětu, původně: POMOC SE SESTAVENÍM NOVÉHO PC.
Změna kategorie, původně: Multimedia (host)

Asi ti dělá problém čtení, navržená sestava je komplet, sestavená, otestovaná s nainstalovaným OS.
( jen objednat a po doručení zaplatit, vrazit do "zdi" a je to, navíc máš pobočku Alfy v Brně )
To cos "objevila" nic moc a hlavně pro práci s videem jsou potřeba dva disky což ta sestava nesplňuje.

Nebylo by lepší koupit i7 2600K je to lepší až to bude někdy chtít taktovat.Ale nevím jak je na tom s tím čipsetem té desky.