Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD ovladač přestal pracovat a byl úspěšně obnoven.

Dobrý den, bohužel mě postihl tento známý problém. Kdykoliv něco hraju nebo je vytížená GK, tak se počítač zasekne a vyhodí hlašku AMD ovladač přestal pracovat a byl úspěšně obnoven. Prolezl jsem všemožné stránky, odinstaloval a následně nainstaloval drivery, projel PC drive sweeperem, pročistil registry, nainstaloval starší drivery a nic. Problém stále přetrvává. Mám ATI Radeon HD5570, Win 64-bit, drivery 12.3. Nemá někdo zaručené řešení na tento problém? Děkuji za rady.

Tahle hláška může vyskakovat z více důvodů a není závislá na typu grafické karty. V podstatě jde o to, že systém příliš rychle vyhodnotí nějaký údaj a snaží se pak "chránit" před teoretickým poškozením restartem ovladače. Kromě změny ovladačů (někdy pomůže "krok zpět nebo vpřed i do beta ovladačů"), taky se to dá ovlivnit v registrech (hledej - protože i kdybys mě zabil, tak to znovu nenajdu) - tam se dá nastavit ta doba reakce o něco delší.

Možná se u tebe chytne tohle: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?p= 483157

Tak dneska jsem se tím prbolém zabýval celý den a neúspěšně. Zkoušel jsem nějaké ty změny v registrech, konkrétně něco s tím TdrDelay. A odinstalace IE9 nepomohla. Začínám už být velice zoufalý, kdykoliv mi ta hláška naběhne mám prostě chuť rozsekat PC basebalovou pálkou.