Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dotaz k N8 a belle

Chtěl bych se zeptat zda někdo nevíte zda je v Belle čeština i pro nokie n8 (šedivky) které nejsou pro český trh?
Furt nevím zda mám ji instalovat či ne, nechci se pak s.rát přeinstálováváním zpět na annu. Dekuji

Ano, uz jsem pomoci phoenixu dal bell v cz po celodennim trapeni :-)

Potreboval jsem to preinstalovat protoze na Anne mi zniceho nic prestalo odesilani mailu, prijem bez problemu. Myslel jsem ze je chyba v software ale ted zjistuji ze i v belle stale problem :-(
Myslite ze je problem treba u operatora?

problém je v klientovi. Zruš schránku, vytvoř znova a v okamžiku, kdy máš odsouhlasit podmínky, klepni na "ne". Pak nebudeš používat služby Ovi brány, ale přímo SMTP server tvého poštovního serveru (např. Gmail) a bude to fungovat spolehlivě.

Řešil jsem to přednedávnem, od té doby klid.