Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Google Update - jak odintalovat

Zdravím,
jak můžu odinstalovat google update ze systému, měl sem Google Chrome a Google Earth oba dva programy jsem odinstaloval a teď se dívám že mám na disku jakýsi google update (viz screen), můžu to smazat? protože sem žádný odinstalátor nenašel a v "Programy a funkce" nic není.
Díky za rady.

instalační soubor tě trápit nemusí, ten snad smazat ještě dokážeš. (když vidím obrázkou zkriplenost w7, tak o tom u uživatelů začínám pochybovat)

jestli už jsi to nainstaloval, běží to jako služba - zakaž.
services.msc, nebo rozumnější codestuff starter.