Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s pinnacle studio

mám zvláštní problém. Používal jsem devítku Pinnacle studio a přešel jsem na desítku. Přijde mi lepší, přehlednější, ale když v ní vypálím dvd a dám ho do stolního přehrávače Philips 622 tak mi to vůbec neukáže menu. Jen černá obrazovka a na displeji svítí nápis Info. Dvd dělané ve staré verzi přehraju normálně. Přitom v přehrávačích dvd v počítači to přehraju normálně. I v kolegovem stolním přehrávači Denver. Že by byla používaná nějaká nová verze zobrazení menu??

Ja se chci zeptat na Pinnacle 9. Pisete, ze jste s ni nemel problem. Ja jsem koupila kameru Sony s Pinnaclem 9.4 SE.Sestrihane video vypalim na DVD. Pri prehravani jak v PC tak i DVD se obraz cca v posledni tretine prehravani zasekne a do konce prehravani se jiz nerozbehne.Sestrihane video v programu Pinnacle je v poradku tj. pri prehravani se nezasekne. Nevite, cim by to mohlo byt ? Dekuji za odpoved (jaskamalinska@volny.cz).