Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s videii - místo videa na webu zelená plocha přehrávače

Zdravím.
Poslední dobou mě trápí tahle 5 věc.
Zkoušel jsem reinstalovat Firefox, ovladače od grafické karty, flash player také.
Netušíte někdo, prosím vás, čím by to mohlo být? Předem děkuji za radu
Změna předmětu, původně: Problém s videii - Nevím, jestli jsem to z tvého vyčerpávajícího popisu správně pochopil. (Kráťa)

Pravy klik na flashplayer - nastavenia - vypnut hardwarove urychlovanie.
Ono ja mam pocit ze je to tym ze HW urychlovana moze byt len jedna vec naraz, a ked napr. flashplayer zobrazuje nejaku reklamu vo forme video streamu (HW urychlovana) tak vsetko ostatne co je HW urychlovane (video na webe apod) je len zelena plocha. Mozno to ma priciny aj ine neskumal som to podrobne ale vypnutie HW urychlovania vo flashplayeri pomoze ten problem odstranit.