Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Photoshopem CS5

Dobrý den, prosím vás, mám problém s Photoshopem CS5. Všechny funkce pracují správně, kromě nástroje laso (a je jedno, o který jde typ). Vždy, když se pokusím něco vyříznout pomocí některého z las, obrázek, s nímž pracuji, mi zmízí, a objeví se až po ukončení výběru. Tím pádem je nemožné něco vyříznout, když to nevidím... Může mi prosím někdo poradit, čím to může být a co s tím dělat???

Hello, ja mám tiež taký menší problémik s Photoshopom, keď chcem niečo napísať, vôbec mi to neukazuje...
Robí mi to odnes, včera som normálne robil s photoshopom signatúrky atď. a šlo mi to.
Mohol by mi s tým niekto poradiť?
Vopred Ďakujem.