Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Dobrý den,
Mám problém s notebookem. Mám K52JK
Popis:
Procesor:
Intel Core i3 350M s frekvencí 2,26 GHz
3 MB L3 Cache
2 jádra, 4 thready
Max TDP: 35 W

Paměť:
4 GB DDR3 1066 MHz

Grafická karta:
ATI Mobility Radeon HD5145 s 1 GB vlastní paměti

Nedávno my začal házet modré smrti nebo se prostě sekne a nic se nadá dělat. Jakmile se vypne a zapne tk zase šlape na 15 min někdy i dýl. Jakmile sem však odinstaloval adobe flash player tak problémy odezněly. Zkusil jsem nainstalovat flash player zpět a zase padal. Prosil bych tedy o radu co s tím, protože flash player je celkem důležitý.
Přikládám fotky modré smrti:
Předem děkuji za odpověď.

eamonm.sys je asi ESET takze odinstaluj ESET. Mozno mas tam aj vir alebo je srot ten ESET alebo mas zavireny samotny ESET ak si ho krekoval :-D
Kedze nevieme co tam mas vsetko rozdrbane nejakymi cisticmi a poinstalovane antivirmi a virmi, tak ked to nepomoze alebo budes mat aj ine problemy tak obnov Windows na vyrobny stav (recovery, viz navod k notebooku), a uz tam potom neinstaluj ziadne antiviry, nic necisti, neupdatuj ziadne ovladace ani nic podobne, len si nainstal flashplayer a pouzivaj tu vec.

Ked ho mas zaplateny tak im tam napis ze to je crep a nech ti poslu najnovsiu verziu resp. si ju stiahnes a zadas svoj kod ci co si to od nich kupil. Ked to nemas zaplatene tak to neinstaluj.
Inac je mozne ze mas blbu verziu ESETu (pre ine Win) alebo neupdatovany Windows, co je horsie jak nemat antivir. Takze si updatuj tie Windows (start-windows update)