Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BackTrack5 přes VMvare

Zdravím, potřeboval bych poradit s virtualizací BackTracku. Pokouším se zapnout backtrack pomocí WMvare8, ale pokaždé když se mi BackTrack zapne tak napíše, že jádro vyžaduje x86-64 cpu, ale bylo nalezeno jen i686 cpu. Zkoušel jsem všechny nastavit všechny možné jádra co byly v nabídce, ale nikdy se nerozjede. Mohli by jste prosím poradit? Děkuji.

ked nejaky program potrebuje 64bit CPU tak musis mat aj vmware ktore emuluje 64bit CPU (a tusim ze 64bit CPU emulovat ide len pod 64bit Win a len ked je nejaka virtualization technology zapnuta v BIOSe, neviem ja som 64bit nevirtualizoval).
Druha moznost je najst si ten program ci co to je 32bitovy.