Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska Socket 775 DDR3 a grafická karta Sapphire hd 6670

Dobrý den chci se vás zeptat jestli mi poběží tahle grafika k téhle základní desce?:
http://www.alza.cz/sapphire-hd-6670-dirt-3-edition -d255226.htm

Jinak PC komponenty jsou:

CPU: Intel dvoujadro 2x2ghz
Základní deska: Socket 775 paměti DDR3
Grafika: Intel G41 chip set expres
RAM: 4 GB DDR3

Myslíte že se ta grafika k této sestavě hodí?
Předem díky za odpovědi.

Udělej fotku a ukaž ji sem, ať nekupuješ zbytečně zdroj jen kvůli tomu, že nerozumíš údajům na štítku.
Jinak ta karta má relativně malou spotřebu, pokud nemáš nějakej extra slabej zdroj, tak nebudeš mít problém.

A jakou? Pokud to chceš alespoň trochu na hry, tak nic slabšího se už nedá koupit, resp. nebude to na hry.
Spíš si kup novej zdroj.
Sice ten zdroj není žádná sláva, ale jelikož nemáš žravej procesor, tak by ten zdroj tu kartu měl zvládnout, ta karta má spotřebu jen okolo 60W.