Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s lsass.exe

Zdravim, nefunguje mi pocitac...pri zapnuti a nabihani windows skoci okno ze lsass.exe systemova chyba a hlaska 1706 format koncoveho bodu neni platny a pocitac se restartuje nedokazu se dostat ani do nouzoveho rezimu..vsude tato hlaska a restart...poradite nekdo prosim?

když to dáš do Googlu, tak třeba: viewtopic.php
Možná tedy nějaký malware.
Je dobré u problému s windows/software napsat, jaký Windows máš a jestli jsi pozoroval nějaké změny předtím, než windows selhaly, nebo jestli jsi něco stahoval/instaloval/byl na nějaké podezřelé stránce.
Zkus stáhnout a vypálit nějaké záchranné CD - AVG, kaspersky a spustit ho a projet harddisk.