Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač na základni desku

Zdravím, prosím vás mohl by mi někdo dát odkaz na funkční ovladač na základní desku? Mám msi 945PL neo3-F MS-7236, CD jsem musel někde ztratit a já už ten ovladač hledám půl dne, takže dekuji moc za odpověď.

No jo, když vy nevíte, jak se instalují ovladače.
Ten Gigabit Ethernet rozbalte, potom jděte do Správce zařízení (to je tam, co máte ty žluté vykřičníky) a klikněte na Ethernet adapter. Tak dejte Nainstalovat (nebo Aktualizovat) ovladač a naveďte instalátor do složky, kam jste rozbalil ten ovladač.

1) ovladač na základní desku neexistuje - existují ovladače např. na chipset, zvukovou kartu, síťovou kartu, grafickou kartu, atd...

2) ovladač ti dám nemůžu, protože nejsem jasnovidec a netuším, pro jaký má být operační systém

3) ovladače obvykle bývají na webu výrobce