Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Drivery

Lidi potřebuji pomoc... Já vím že se tady objeví spousta komentů jako: "Najdi si to sám" atd., ale snad se tady někdo se smilováním najde =( =). Potřeboval bych najít stránky s odkazem na stažení Driverů k mé zákl. desce a síťové kartě. Potřebuji odkazy přesně na stažení.. Hledám ale stejnak nic nenajdu. =(.

Základní Deska = MSI MS-6764
Síťová Karta = Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC / VIA Rhine II Compatible Fast Ethernet Adapter

Děkuji =)

Nadpis má být výstižný a příště nezakládej duplicitní dotaz.
http://pc.poradna.net/q/view/800692-po-preinstalac i-windows-se-snizila-rychlost-stahovani (host)

Síťová karta je integrovaná nebo přídavná?

Jaký používáš OS?

To Cat: Už jsem mu to sem hodil, ale pak mi došlo, že nevím, co má za OS :D Jen mě udivuje, že člověk, co potřebuje poradit ani neodpoví :D Já když něco řeším, tak aktualizuji každých 10s :D