Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmizel mi druhý HDD

Ahoj!
Prosím o pomoc. V mém PC mám dva HDD, jeden master (C) a druhý slave (D). Oba jsou na jednom IDE kabelu a vždycky správně fungovaly. Druhý HDD (D) mi nedávno z windowsů zmizel (WIN XP, service pack 3). V Biosu se ale načte a když ho odpojím z IDE kabelu a napojím ho přes USB, tak se normálně načte jako přídavné zařízení USB. Nevíte, čím by to mohlo být?

Vyměnil jsem IDE kabel a už se zobrazují oba, tak se zdá, že je problém vyřešen. Nejde mi ale do hlavy, že na tom původním IDE kabelu jsem zkoušel obě sběrnice na HDD C: a ten mi na obě jel.

No každopádně děkuji všem!!!