Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Movie Maker 2.1 nenačte všechny vybrané klipy

Mám mpg klipy z digitálního fotoaparátu a chci je sestříhat v VMM. Problém je, že se mi je nedaří načíst. Vyberu Import videa, vyberu cca 10 souborů MPG (ctrl-A), které jsou v zadaném adresáři, potvrdím Import a program začne načítat postupně všechny vybrané soubory.
Výsledkem je ale poslední z vybraných a později načítaných souborů, rozdělený na 3 různě velké kousky.

Z nápovědy: Lze importovat několik souborů najednou. Chcete-li vybrat několik po sobě následujících souborů, klepněte na první soubor, stiskněte a podržte klávesu SHIFT a potom klepněte na poslední soubor. Pokud soubory nenásledují po sobě, stiskněte a podržte klávesu CTRL a potom postupně klepněte na všechny soubory, které chcete importovat.

Můžete mi poradit v čem je problém?

Ano mám SP2 s automatickým update. MS update ale na WMM žádný další záplatu nenajde a na webu jsem už taky nic nenašel. Nabídne pouze Microsoft .NET Framework 1.1 a Program Windows Messenger 4.7 (ten mám odstraněn). Předpokládám (možná špatně), že Framework nepotřebuje, protože jinak by se nabídl při expresní aktualizaci.

Když přidávám po jednom tak to jde. Sice pomalu, ale jde.

Skleróza je hrozná věc, nevzpomenu si, u kterého souboru bylo nutné přejmenovat
koncovku na *.old nebo jinou. Bylo to ale u dávné verze XP i SP1.
U SP2 jsem se s tím nesetkal a ten soubor měl koncovku _ax nebo tak nějak,
snad si někdo vzpomene. Máš SP2 ? Tady je verze WMM 2.1, údajně all OS :

http://www.sosej.cz/software/audio-a-video/prehrava ce/windows-movie-maker/

Pro tvoji informejšn, mám na WME ještě chudáka starou verzi 1.0.x
a když to přeženu s množstvím klipů, které mezitím upravuji, tak se mi při finalizaci
někdy stane, že se WMM ukončí. Po restartu zůstanou úpravy klipů OK, akorát je natahám
do časové osy a pak to proběhne OK, mám málo RAM. Taky jsou některé klipy chráněny
proti spojování, ale to se mi neprojevuje při přidání do časové osy.