Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mysql databaze

Dobrý večer, teda noc přeji, mám problém, dneska sem měl výpadek VPS, poskytovatel zahlasil, že vše je v pořadku už :D, ale jde mi o to reinstaloval sem cele vps (debian), nainstaloval sem vše jak vždy, ale nechce mi do mysql načíst posledni databazi,hazi mi to tuhle hlašku:#1007 - Can't create database 'Welkome'; database exists Poradíte někdo co s tím? Děkuji Petr

vzdyt ti to pise, ze to nemuze vytvorit danou DB, protoze dana DB jiz existuje. Je to stejne, jako bys chtel postavit dum na miste, kde uz stoji mrakodrap