Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovi maps - jakou navigaci na Nokii 6300i?

Dobrý den, potřebuji ňákou slušnou navigaci na nokii. Ale mám starší 6300i s javou.
Kámoš má stejnou a má tam ovi maps, ale já sem je na netu nenašel. Teda alespoň né na javu.
Nevíte někdo o tom něco?

Změna předmětu, původně: JAK NA OVI MAPS (host)

Zajímavostí u 6300i je i přítomnost aplikace Nokia Mapy. Telefon tak můžete v případě spojení s Bluetooth GPS modulem použít i k navigaci. Mapy jsou předinstalované na paměťové kartě s kapacitou 512 MB, což je oproti původnímu modelu pokrok.

Ty tie mapy tam nemáš?