Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Neoriginální kopie Windows XP

3-[ Proč když používám neoriginální kopii windows mi nejdou instalovat nové perdukty od microsoftu <windows media player , iternet explorer a další...>.Jak to udelat aby to šlo? ]:)
Jávlastním originální cd s orig kličem Win XP HOME a Používám XP Professional -přepaleny.
Microsoft to stejně pozna jen podle použitého product key .Myslite že kdybych prohodil product key z houmka na profika že by to fungovalo.
Za rady děkuji .

[mod]lock (JaFi)[/mod]

Soucasti upozorneni na nelegalni kopii Windows je odkaz s informacemi, jak Windows legalizovat. Takze za zvyhodnenou cenu si koupis legalni Windows a problemy mit nebudes.

Toto forum neni o warezu, o obchazeni ochran apod. Takze pokud mas podobne dotazy, zkus to na forech, ktere se podobnymi nelegalnimi technikami zabyvaji.