Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se spustenim

zdravim mam problem se spustenim windowsu... sestra si ke me dala na preinstalovani notebook a kdyz jsem instaloval windows 7 ultimate 64bit tak to spustim a naskoci spousteni systemu windows.. jenze dal uz se nic nedeje a pocitac prestane pracovat a ani kontrolka uz neblika ani nesviti....
Notebook je acer ale presnou znacku nevim.. Nevedel by nekdo co s tim?

loading...

samozrejme ze uz jsem windows instaloval a legalni samozrejme neni.. mam jej i na svem pocitaci a i mamka ho ma.. instalace sem provadel ja a bez problemu, jen ted proste to nechce nacist...

windows co tam byl predtim delal asi nejaky amater pri spousteni to ukazovalo windows xp ale po spusteni na cernem monitoru to psalo ze windows 7 je nelegalni...

windows ktery mam tento problem v sobe neobsahuje;-)

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:

•vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
•sexuálně orientované
týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
•reklamního charakteru
•odlišné od zaměření fóra

ty si život kradením neulechčíš.