Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Browserová Hra.

Zdravím , je tu někdo na takový programátorský úrovni , že by dokázal vyrobit/napodobit nějakou online hru jako například: tanoth.cz, sfgame.cz .... Browserová hra Travian už je napodobená, jenže tam nejsou scripty .. Prostě zeptám se takto.. Má tu někdo hotovou/rozdělanou/ nebo naplánovanou nějakou novou browser hru? A nebo někdo z chutí nějakou napodobit..? Cenu respektuji.

i kdyby? dotaz je porad dotazem at ho polozi kdokoliv (netyka se ucitelek pri hodine, typicky se ptaji, aby zapojily zaky a machrovaly s tim ze ony to vi, i kdyz typicky to vi blbe a neprsne ..prostě na urovni ZŠ ..)