Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Disk Read Error Occurred"

V notebooku asi po spatnem ukonceni Windows (vyndani baterie) se obevila hned po nastartovani PC teto hlaska "Disk Read Error Occurred". V Biosu je disk detekovan spravne. Po stusteni Instalacniho CD WinXP a nasledne spusteni konzole pro zotaveni jsem zkousel snad vse FIXMBR,FIXBOOT,CHKDSK /P,BOOTCFG...nic platne proste to nepomaha. Conzole disk najde i soubory ulozene na disku ale po restartu to zase napise "Disk Read Error Occurred"....
Jak postupovat dal? Format jsem zatim nezkousel to by bylo az na poslednim miste.

Nejspis to bude fyzicka chyba disku, ale problem muze byt i v radici ci v porusenem kabelu (jedna-li se o notes, zkus disk vytahnout a zase zasunout /pri vypnutem notesu!/). Je-li v BIOSu polozka SMART, zkus ji vypnout. BIOS asi resetovat nepujde, co? V kazdem pripade zavcasu zalohuj data!