Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký program na tvorbu stránek?

Ahoj neznáte nějaký program na tvorbu stránek grafik webdesginer něco s tímhle já mám adobe indesign ale nevím je si je to přímo na to děkuji
Změna předmětu, původně: Tvorba
Změna kategorie, původně: Programování (shark.jd)

Nic jsem nepil a myslím to vážně. Zatím jsem teda neměl nabídku na něco většího, respektive velkým stránkám jsem dělal jen návrhy. Teď se na obzoru rýsuje stránka, kde budu mít hlavní slovo a celé to bude jen moje starost, tak třeba začnu používat něco pokročilejšího.

edit: Proč mám pocit, že bych se podle místních hodil do ZOO jako ukázka šílence? :-D

Používám již léta Kompozer. Zdarma, kód generuje jednak vynikající a druhak do kódu lze libovolně zasáhnout a hned vidíme výsledek. Ovládá CSS styly a pracuje se s tím opravdu rychle. Přiznivci vysoce vyvinutých editorů (třeba BlueFish nebo KImageMapEditor) budou namítat, že Kompozer je primitivní. Ano, primitivní, rychle se v něm pracuje a lze v něm udělat všechno.