Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neví někdo, jaký je tohle font?

Dobrý den, neví někdo jaký je tohle font?
potřeboval bych to zjistit co nejdříve. Koukal jsem na dafont.com a nic podobného jsem nenašel.
PS: nemusí být úplně stejný
font.png
Změna předmětu, původně: Font
Změna kategorie, původně: Software (shark.jd)

Díky, to už si udělám. Nastal ale jiný problém. Obrázek mám v PDF a potřebuji ho uložit jako Jpeg. Stáhl jsem už asi 5 programů (už jsem je odinsaloval) buď to tam dělalo po převodu nějaké logo nebo to nešlo převést nebo to byla otřesná kvalita.
Pokud by byl někdo tak hodný a napsal mi nějakou metodu nebo mohl převést tento soubor do jpg (nebo jiného obrázkového formatu) v co nejvyšší kvalitě (na velikosti nezáleží).
11-zeleny-ostrov-pdf