Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk po instalaci win 7

Zdravim, nainstaloval jsem si windows 7 profesional, ale nejde mi zvuk. Už dříve když jsem měl xp mi bedny šli, ale jen do dírky ne na repro, ale do dírky na digital outpot, ale šlo to. Teď ať vyzkouším všechny, nejde to. Díky za odpověď.

Když je zapojim, tak také nejdou. Ať vyzkouším jakoukoliv sdířku. Zajímavý je, že když zapojim bedýnky do zadního panelu do dírky na reproduktory a sluchátka do předního panelu na sluchátka, tak to ve sluchátkách píská, ale zvuk trochu slyšet je. Ale to pískání to přehlušuje, takže je to nepříjemné. To samé když to udělám naopak, tak je v repro trochu slyšet zvuk, ale zároveň to hrozně píská, takže je to nepřijatelné.