Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafické ovládače

Všade mi píše, že mám staré grafické ovládače. Písalo mi to aj na stránke canyourunit.com kde som chcel vedieť či mi pôjde nejaká hra. Napísalo mi to aj v hre už dávnejšie a ani mi ju nespustilo. Skúšal som aktualizovať i ručne cez ovládací panel,ale napísalo mi, že ich mám aktuálne. Potom som ich skúšal asi cez 5 stránok pri čim z jednej mi ich na konec aktualizovalo, ale stále mi píše všade, že mám staré. Už neviem čo s tým, nevedel by niekto poradiť ?

Ovládače sa hľadajú na webe výrobcu hw - v Tvojom prípade výrobcu grafickej karty. Ak proste novšie neexistujú, potom ich samozrejme hľadáš márne...
Keďže sa ako väčšina pýtajúcich neunúvaš čítať pokyny pred položením otázky, nie je možné Ti adekvátne a správne odpovedať.