Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechodí čtení z DVD Chip

ahoj, pomozte PC amatérovi ("hledání" jsem snad prozkoumal):
nejdou mi přehrát a vlastně ani načíst DVD z časopisu Chip,
jsou označeny Chip DVD 8 GB (takže DL ?). CD a jiné DVD na mechanice
v PC i v externí Samsung SE-S084D Slim normálně chodí.
Usoudil jsem tedy, že je něco podivného či nenastaveného ve W7.
Prosím poraďte. Určitě je to nějaká má blbost.

Pravděpodobně polomrtvá mechanika, je to slim (a ještě externí USB) ludra, které nikdy nebyly bůhvíco.

DL média prostě potřebují kvalitní a čistý laser plus kvalitní napájení. A s tím je USB šmejd kdovíjakého stáří a kondice v přímém rozporu.